Sohbettek Seviyeli sohbet Odaları

 

   Sohbettek Seviyeli Sohbet Odaları

 

Meraba Arkadaşlar bazı kişiler sohbet in tek olmasından yanadır. Tek sohbet odaları nı sevenler sadesohbet , elit sohbet eden arkadaşlardan oluşmaktadır genelde. Sade lik insana öz güven , hassasiyet kazandırır. Sade lik sevenler sohbettek arkadaşım olsun isterler. Güvene dair olan , hassasiyeti paylaşan güvenli sohbet tek arkadaşlık zaman açısından bizlere kalan en güzel yandır. Sohbet in tek adresi ve bizim sohbet mekan larının tek gözdesi sohbettek olarak www.Mircteam.org bizim sohbet evimizdir. Kültürel , sosyal , paylaşımcı arkadaşların toplam olarak sohbet adabının tam olduğu plartformu bilirler. Arkadaşlar bilmiyorum bilirmisiniz . Çok önceleri eskimynet sohbet odaları vardı. Eski mynet sohbet odaları kişilerin sohbettek adresleri idi. Ozamanlar sohbet odaları bu kadar yaygınlaşmamış aop , sop , admin yazılımları çok zor alınırdı. Bu yüzden herkes aop sop admin olamazdı. Ama şimdiki dönemde sohbet odaları oldukça yoğunluktadır. Bu nedenle seviyesi düzgün olanlar admin aop sop yazılabilmektedir.

 

MUHABBET İLE KOYULAŞAN SOHBET

 

Muhabbet ile koyulaşan sohbet eskiye doğru yelken açınca sohbet bitmez arkadaşlar. Eski sohbet odalarında ki paylaşımların anlatılması, yeni arkadaşlara paylaşılmasi insanlara zamanın sohbet odalarında nasıl geçtiğinin farkına varılmaz. Sizler bizleri seçmekle zaten eskisohbet arkadaşlarınızı bizimle beraber belkide yeniden tanıyabilirsiniz. Kaldığı yerden başlayan eskisohbet dostlukları yeniden muhabet ile perçinleşir.

 

DOSTHANE SOHBET ODALARI

 

Dosthane olanlar , dostluğa önem verenler dosthane olarak gönülde yer almakta hiçte acemilik çekmezler. Dosthane sohbet demek yürekten gelerek yapılan sohbet e denir. Dosthane olan sohbet arkadaşları daha candandır. Daha bir başkadır. Dosthane olmak herkesin becerebileceği bir şey deildir. Dosthane olmak candan olmayı, yalansız sohbet yapmayı gerektirmektedir. Dostluk dosthane olarak düşünülürse asla çıkar adına yapılmaz. Çıkarsız olan dosthane sohbet arkadaşınız varsa sizlere tavsiyemiz dosthane olarak kimse için dost gördüğünüzü kimse ile kıyas etmeyin ve değişmeyiniz. Dost sohbet , dostlar sohbet , dosthane sohbet demek ifadesi ile hepsi aynı bir bütünlüğün çizelgesidir. Bizimle beraber dosthane olarak katılım sağlayan herkesin başımızın üzerinde yeri olduğunu sizlere ifade ederken , kalıcı sohbet arkadaşlarınız sevgi saygı içerisinde sizler ile kurduğu dosthane bağlarının ebedi olmasını dileriz. Şimdiden sizlere hoş sohbet dilerken makalemizde sizlere hitap ettiğimiz içerikte sürçü lisan ettikse şimdiden affola. Bol sohbet keyfi dileklerimiz ile esenkalın. Sevgi saygı ile en güzel yarınlar sizlerle olsun .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir